Biblioteka przy ul. Jęczmiennej 23 zaprasza na spotkanie z Rafałem Wereżyńskim. Autor książki "Powrót do czucia" zaprosi uczestników do medytacji i wykonania prostych ćwiczeń wspierających powrót do Siebie, do Pełni i do Miłości. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 11.00. Wstęp jest bezpłatny.

Rafał Wereżyński prowadzi sesje indywidualne i warsztaty, podczas których łączy drogę oświecenia umysłu z głęboką pracą z ciałem i emocjami. "Powrót do czucia" - jego najnowsza książką - to kompendium praktycznej wiedzy zawierające zestaw narzędzi wspomagających procesy uzdrawiania relacji z ciałem, z emocjami oraz uwalniania nieświadomych przekonań. – Jeśli chcemy zrozumieć, kim jesteśmy, po co tu jesteśmy, oraz żyć w świadomym kontakcie z Duszą to kluczowa jest zamiana oporu na akceptację i poczucie tego, co wyparliśmy – mówi Rafał Wereżyński. W trakcie spotkania opowie, jak dokonał zmiany w swoim życiu i jak pomaga innym w powrocie do czucia oraz w zmianie postrzegania, myślenia i sposobu działania. Po spotkaniu będzie można nabyć jego książkę.